سرامیک های کف سرامیک‌های بسیار بادوام و سختی هستند که برای پوشاندن کف سالن‌های پذیرایی، اتاق‌های خواب، آشپزخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی بکار می‌روند. سرامیک مورد استفاده در کف ساختمان‌های مسکونی، ادارای و تجاری دارای ویژگی‌های خاصی نظیر مقاومت در برابر ترافیک، مقاومت در برابر ترک خوردگی، عدم نفوذ آب و ویژگی‌های منحصر به فرد دیگر است. سرامیک یکی از مناسب‌ترین مصالح ساختمان سازی است که به سادگی توانسته جایگزین مصالحی همچون سنگ‌های طبیعی، چوب و پارکت شود.
علاوه بر این سرامیک کف در بافت‌ها و رنگ‌های متنوع مدرن و سنتی تولید می‌شود و با تنها چند کلیک ساده در دسترس مصرف کننده قرار می‌گیرد. اگر به دنبال مصالحی کاربردی و ماندگار هستید بی‌شک سرامیک می‌تواند مناسب‌ترین گزینه پیش روی شما باشد. با این وجود، با توجه به این موضوع که سرامیک کف در طرح‌های بسیار متنوعی همچون طرح انواع سنگ‌های طبیعی، چوب و چرم تولید می‌شود، انتخاب سرامیک مناسب کف و از همه مهمتر انتخاب مارک‌های برتر سرامیک تبدیل به یکی از دغدغه‌های اصلی مصرف کنندگان شده است.
با افزایش ساخت و ساز در سال‌های اخیر و افزایش استفاده از انواع کاشی و سرامیک، شرکت‌های تولید کننده کاشی و سرامیک در تلاش هستند نیاز مصرف کننده را به انواع طرح‌ها و سایزهای مختلف سرامیک کف برطرف سازند. از برترین مارک‌های سرامیک کف می‌توان به کاشی تبریز، کاشی و سرامیک الوند، کاشی مرجان، کاشی مهسرام، کاشی نایین، ایفا سرام، کاشی البرز، تکسرام، کاشی پرسپولیس، کوروش، کاشی عقیق و سرامیک‌های بسیار مرغوب دیگر اشاره کرد.

بهترین برندهای کاشی و سرامیک کف

بهترین برندهای کاشی و سرامیک کف باید از ویژگی‌های منحصر به فردی که در ادامه به آن‌ها پرداخته می‌شود، برخوردار باشند:
ضد آب: به طور کلی، بهترین برندهای کاشی و سرامیک کف دارای نرخ جذب آب هستند که با بررسی آن می‌توان به کیفیت محصول مورد نظر دست پیدا کرد. آن گروه از کاشی و سرامیک‌هایی که از نرخ پایین جذب آب برخوردار باشند برای محیط‌هایی مناسب هستند که به طور مداوم در برابر رطوبت، بخار و آب قرار دارند. سرامیک کف ضد آب از منافذ کمی برای جذب آب برخوردار است، بنابر این به راحتی دچار ترک خوردگی و شکستگی نمی‌شود.
ماندگاری بالا: هرچه کاشی و سرامیک کف از تراکم بیشتری برخوردار باشد احتمال ترک خوردن آن کاهش پیدا می‌کند. با توجه به اینکه مواد تشکیل دهنده بهترین برندهای کاشی و سرامیک کف بسیار متراکم در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند و به سختی دچار آسیب می‌شوند، این نوع کاشی و سرامیک از طول عمر بسیار بالایی برخوردار است. توجه داشته باشید که نصب صحیح بهترین برندهای کاشی و سرامیک کف نقش قابل توجهی در افزایش طول عمر این مصالح ساختمانی ارزشمند ایفا می‌کند.
عدم تغییر رنگ: لعاب بکار رفته در بهترین برندهای کاشی و سرامیک کف بسیار با کیفیت است به طوری که از تغییر رنگ کاشی و سرامیک جلوگیری می‌کند. رنگ کاشی و سرامیک بدون لعاب نیز با توجه به این که در دمای بسیار بالا بر روی کاشی و سرامیک پاشیده شده و در همان حرارت پخته می‌شود وارد جسم کاشی و سرامیک شده و احتمال تغییر رنگ به شدت کاهش پیدا می‌کند. شما می‌توانید با تهیه بهترین برندهای کاشی و سرامیک کف اطمینان داشته باشید که رنگ کاشی و سرامیک در طول زمان تغییر نمی‌کند و زیبایی خود را از دست نمی‌دهد.
هزینه پایین تعمیر و نگهداری: به درستی می‌دانیم که باید برای تعمیر و نگهداری کاشی و سرامیک کم کیفیت و ارزان قیمت هزینه کنیم. با توجه به این موضوع که برای حفظ پاکیزگی کف منازل مسکونی و ساختمان‌های اداری و تجاری از مواد شیمیایی بسیار قوی استفاده می‌شود، در صورتی که کاشی و سرامیک بکار رفته از کیفیت مناسبی برخوردار نباشند به سادگی دچار تغییر رنگ، ترک خوردگی و شکستگی می‌شوند. با این وجود می‌توان با خرید بهترین برندهای کاشی و سرامیک کف از فروشگاه‌های معتبر ایران در هزینه‌های تعمیر و نگهداری انواع کاشی و سرامیک صرفه جویی کرد.

رنج قیمت سرامیک کف خوب چقدر است

رنج قیمت سرامیک کف خوب چقدر است

کاشی و سرامیک یکی از پرکاربردترین مصالح در دستان معماران و پیمانکاران به شما می‌روند. به کمک این مصالح ساختمانی بی‌نظیر می‌توان فضاهای زیبا و بسیار کاربری خلق کرد. کاشی و سرامیک همانند هر ماده دیگری دارای ویژگی های خاص و منحصر به فرد است. سرامیک کف به دلیل برخورداری از ضخامت قابل قبول، مقاومت در برابر ضربه، مقاومت در برابر مواد شوینده، مقاومت در برابر شوک حرارتی و موارد دیگر نسبت به سرامیک‌هایی که در دیوار ساختمان‌ها بکار برده می‌شوند از قیمت بالاتری برخوردار هستند.
رنج قیمت سرامیک کف خوب براساس معیارهایی نظیر مارک کاشی و سرامیک، رنگ بندی، طرح، اندازه، فرم و مواد اولیه تعیین می‌گردد. به عنوان مثال رنج قیمت سرامیک کف پرسلان لعابدار ماکسیم فاوانیا چیزی در حدود ۱٫۳۰۰٬۰۰۰ تومان است که این عدد در سرامیک کف پرسلان لعابدار امپرادور حدود ۸۰۰٬۰۰۰ تومان است. شما می‌تواند کاشی و سرامیک کف مورد نیاز خود را از رنج قیمت ۷۰۰٬۰۰۰ تومان به بالا تهیه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بهترین برندهای کاشی و سرامیک کف و استعلام قیمت این محصولات درجه یک با دیجی کاشی تماس حاصل فرمایید.