صادرات کاشی به دانمارک

در سالهای اخیر ایران صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به دانمارک آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به دانمارک می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی دانمارک باعث شده است که ایران برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به دانمارک به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت دانمارک برای محصولات کشاورزی بوده است.

برخی از کالاهایی که برای صادرات به دانمارک دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  دانمارک و ایران در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت ایران با دانمارک است. بازرگانان به دلیل نزدیکی دانمارک به ایران و روابط خوب بین دو کشور در بازار دانمارک حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به دانمارک مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک ایران محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات ایران داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به دانمارک

 

چنانچه  دانمارک را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در دانمارک از سوی ایران هستید . دیجی کاشی می تواند در امور صادرات کاشی به دانمارک ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران دیجی کاشی بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122242723 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به دانمارک را با خیال راحت به دیجی کاشی بسپارید.  دیجی کاشی توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور دانمارک دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به دانمارک

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی دانمارک در دهه گذشته

 

همسایگی دانمارک با کشورهای یونان و دانمارک و …

 

کشور دانمارک با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان