صادرات کاشی به عراق


کشور عراق در چند سال اخیر یکی از بزرگترین مصرف کنندگان محصولات ایرانی است . دارا بودن مرز زمینی , نزدیکی فرهنگ ها و آداب و رسوم باعث شده است که بازرگانان ایرانی حضور چشمگیری در ایی بازار داشته باشند. طبق آمار گمرک جمهوری اسلامی در سال 1395 مقدار صادرات کاشی به عراق مبلغی در حدود 247،039،104 میلیون دلار بوده است. که بعد از سیمان صادرات کاشی و سرامیک از مهم ترین محصولات بوده است. از اینرو می توان عراق را یک بازار خوب و در دسترس برای بازرگانان ایرانی به حساب آورد.

 

شرکت استار پخش فعال در زمینه فروش و صادرات کاشی و سرامیک در ایران فعالیت خود را از سال 1383 در زمینه پخش کاشی و سرامیک درایران آغاز کرد. دیجی کاشی توانسته است  با تکیه بر نیروی انسانی متخصص و متعهد , ضمن کسب اعتماد تاجران کاشی و سرامیک ایران و تاجران کاشی و سرامیک کشور عراق زمینه های لازم برای تجارت با کشورهای همسایه از جمله عراق را فراهم نماید و اولین فروشگاه کاشی و سرامیک را در ایران تاسیس کند. ایران را بعد از چين، برزيل و هند می توان بزرگترین تولید کننده کاشی و سرامیک دانست. در مقایسه با کشورهای چين، ايتاليا و اسپانيا از نظر صادرات در رتبه چهارم قرار دارد. که عمده این صادرات به کشور عراق است.

دریافت خدمات صادرات کاشی به عراق

 

چنانچه در امور صادرات کاشی به عراق نیاز به مشاوره و استفاده از نظر متخصصان در این حوزه را دارید می توانید هم اکنون سوال خود را از مشاوران دیجی کاشی بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122242723 تماس حاصل فرمایید. و امور صادرات کاشی و سرامیک به عراق را با خیال راحت به دیجی کاشی بسپارید.  دیجی کاشی توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور عراق دارا می باشد. در ادامه به برخی از سوالاتی که ممکن است در زمینه صادرات کاشی به عراق برای شما ایجاد شده باشد پاسخ خواهیم داد.

بهترین راه صادرات کاشی به عراق

 

بهترین راه برای صادرات کاشی و سرامیک استفاده از مرزهای زمینی است با توجه به تعدد پایانه های مرزی ایران با عراق مرز مهران را می توان یکی از بهترین پایانه های مرزی برای صادرات کاشی و سرامیک انتخاب کرد.

دیجی کاشی با داشتن فعالیت مستمر در زمینه کشورهای همسایه و حومه ایران می تواند به شما کمک کند.

عمده ترین صادرکنندگان کالا به عراق چه کشورهایی هستند

 

 

کشورترکیه , چین، ایران، آمریکا و کره جنوبی به ترتیب از بزرگترین کشورهای صادر کننده کالا به عراق هستند سیمان و کاشی و سرامیک در صدر کالاهای صادر شده از سوی ایران به عراق است.

چرا صادرات کاشی به عراق

 

دارا بودن مرز زمینی

 

سهولت در امور صادرات

 

روابط خوب سیاسی و اقتصادی

 

تقاضای زیاد کشور عراق برای مصالح ساختمانی

 

وجود ذخابر فراوان نفتی در عراق

 

داشتن کمترین فاصله از سوی ایران تا بصره , به عنوان یکی از نزدیک ترین بازارهای صادراتی

 

پایین بودن تعرفه های گمرکی