صادرات کاشی به لوگزامبورگ

در سالهای اخیر ایران صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به لوگزامبورگ آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به لوگزامبورگ می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی لوگزامبورگ باعث شده است که ایران برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به لوگزامبورگ به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت لوگزامبورگ برای محصولات کشاورزی بوده است.

برخی از کالاهایی که برای صادرات به لوگزامبورگ دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  لوگزامبورگ و ایران در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت ایران با لوگزامبورگ است. بازرگانان به دلیل نزدیکی لوگزامبورگ به ایران و روابط خوب بین دو کشور در بازار لوگزامبورگ حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به لوگزامبورگ مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک ایران محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات ایران داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به لوگزامبورگ

 

چنانچه  لوگزامبورگ را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در لوگزامبورگ از سوی ایران هستید . دیجی کاشی می تواند در امور صادرات کاشی به لوگزامبورگ ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران دیجی کاشی بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122242723 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به لوگزامبورگ را با خیال راحت به دیجی کاشی بسپارید.  دیجی کاشی توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور لوگزامبورگ دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به لوگزامبورگ

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی لوگزامبورگ در دهه گذشته

 

همسایگی لوگزامبورگ با کشورهای یونان و قبرس و …

 

کشور لوگزامبورگ با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان