صادرات کاشی به کوموروس

در سالهای اخیر ایران صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به کوموروس آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به کوموروس می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی کوموروس باعث شده است که ایران برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به کوموروس به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت کوموروس برای محصولات کشاورزی بوده است.

برخی از کالاهایی که برای صادرات به کوموروس دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  کوموروس و ایران در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت ایران با کوموروس است. بازرگانان به دلیل نزدیکی کوموروس به ایران و روابط خوب بین دو کشور در بازار کوموروس حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به کوموروس مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک ایران محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات ایران داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به کوموروس

 

چنانچه  کوموروس را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در کوموروس از سوی ایران هستید . دیجی کاشی می تواند در امور صادرات کاشی به کوموروس ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران دیجی کاشی بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122242723 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به کوموروس را با خیال راحت به دیجی کاشی بسپارید.  دیجی کاشی توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور کوموروس دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به کوموروس

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی کوموروس در دهه گذشته

 

همسایگی کوموروس با کشورهای یونان و قبرس و …

 

کشور کوموروس با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان