صادرات کاشی به پاپوآ گینه نو

در سالهای اخیر ایران صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به پاپوآ گینه نو آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به پاپوآ گینه نو می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی پاپوآ گینه نو باعث شده است که ایران برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به پاپوآ گینه نو به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت پاپوآ گینه نو برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به پاپوآ گینه نو دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  پاپوآ گینه نو و ایران در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت ایران با پاپوآ گینه نو است. بازرگانان به دلیل نزدیکی پاپوآ گینه نو به ایران و روابط خوب بین دو کشور در بازار پاپوآ گینه نو حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به پاپوآ گینه نو مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک ایران محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات ایران داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به پاپوآ گینه نو

 

چنانچه  پاپوآ گینه نو را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در پاپوآ گینه نو از سوی ایران هستید . دیجی کاشی می تواند در امور صادرات کاشی به پاپوآ گینه نو ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران دیجی کاشی بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122242723 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به پاپوآ گینه نو را با خیال راحت به دیجی کاشی بسپارید.  دیجی کاشی توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور پاپوآ گینه نو دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به پاپوآ گینه نو

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی پاپوآ گینه نو در دهه گذشته

 

همسایگی پاپوآ گینه نو با کشورهای یونان و قبرس و …

 

کشور پاپوآ گینه نو با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان