صادرات کاشی به فیلیپین

در سالهای اخیر ایران صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به فیلیپین آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به فیلیپین می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی فیلیپین باعث شده است که ایران برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به فیلیپین به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت فیلیپین برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به فیلیپین دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  فیلیپین و ایران در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت ایران با فیلیپین است. بازرگانان به دلیل نزدیکی فیلیپین به ایران و روابط خوب بین دو کشور در بازار فیلیپین حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به فیلیپین مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک ایران محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات ایران داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به فیلیپین

 

چنانچه  فیلیپین را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در فیلیپین از سوی ایران هستید . دیجی کاشی می تواند در امور صادرات کاشی به فیلیپین ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران دیجی کاشی بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122242723 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به فیلیپین را با خیال راحت به دیجی کاشی بسپارید.  دیجی کاشی توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور فیلیپین دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به فیلیپین

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی فیلیپین در دهه گذشته

 

همسایگی فیلیپین با کشورهای یونان و قبرس و …

 

کشور فیلیپین با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان