صادرات کاشی به اریتره

در سالهای اخیر ایران صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به اریتره آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به اریتره می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی اریتره باعث شده است که ایران برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به اریتره به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت اریتره برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به اریتره دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  اریتره و ایران در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت ایران با اریتره است. بازرگانان به دلیل نزدیکی اریتره به ایران و روابط خوب بین دو کشور در بازار اریتره حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به اریتره مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک ایران محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات ایران داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به اریتره

 

چنانچه  اریتره را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در اریتره از سوی ایران هستید . دیجی کاشی می تواند در امور صادرات کاشی به اریتره ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران دیجی کاشی بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122242723 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به اریتره را با خیال راحت به دیجی کاشی بسپارید.  دیجی کاشی توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور اریتره دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به اریتره

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی اریتره در دهه گذشته

 

همسایگی اریتره با کشورهای یونان و اریتره و …

 

کشور اریتره با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان