صادرات کاشی به فنلاند

در سالهای اخیر ایران صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به فنلاند آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به فنلاند می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی فنلاند باعث شده است که ایران برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به فنلاند به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت فنلاند برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به فنلاند دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  فنلاند و ایران در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت ایران با فنلاند است. بازرگانان به دلیل نزدیکی فنلاند به ایران و روابط خوب بین دو کشور در بازار فنلاند حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به فنلاند مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک ایران محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات ایران داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به فنلاند

 

چنانچه  فنلاند را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در فنلاند از سوی ایران هستید . دیجی کاشی می تواند در امور صادرات کاشی به فنلاند ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران دیجی کاشی بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122242723 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به فنلاند را با خیال راحت به دیجی کاشی بسپارید.  دیجی کاشی توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور فنلاند دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به فنلاند

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی فنلاند در دهه گذشته

 

همسایگی فنلاند با کشورهای یونان و فنلاند و …

 

کشور فنلاند با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان