صادرات کاشی به جامائیکا

در سالهای اخیر جامائیکا صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به جامائیکا آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به جامائیکا می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی جامائیکا باعث شده است که جامائیکا برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به جامائیکا به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت جامائیکا برای محصولات کشاورزی بوده است.

برخی از کالاهایی که برای صادرات به جامائیکا دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  جامائیکا و جامائیکا در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت جامائیکا با جامائیکا است. بازرگانان به دلیل نزدیکی جامائیکا به جامائیکا و روابط خوب بین دو کشور در بازار جامائیکا حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به جامائیکا مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک جامائیکا محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات جامائیکا داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به جامائیکا

 

چنانچه  جامائیکا را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در جامائیکا از سوی جامائیکا هستید . دیجی کاشی می تواند در امور صادرات کاشی به جامائیکا ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران دیجی کاشی بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122242723 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به جامائیکا را با خیال راحت به دیجی کاشی بسپارید.  دیجی کاشی توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور جامائیکا دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به جامائیکا

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی جامائیکا در دهه گذشته

 

همسایگی جامائیکا با کشورهای جامائیکا و جامائیکا و …

 

کشور جامائیکا با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان