صادرات کاشی به ژاپن

در سالهای اخیر ژاپن صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به ژاپن آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به ژاپن می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی ژاپن باعث شده است که ژاپن برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به ژاپن به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت ژاپن برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به ژاپن دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  ژاپن و ژاپن در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت ژاپن با ژاپن است. بازرگانان به دلیل نزدیکی ژاپن به ژاپن و روابط خوب بین دو کشور در بازار ژاپن حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به ژاپن مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک ژاپن محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات ژاپن داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به ژاپن

 

چنانچه  ژاپن را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در ژاپن از سوی ژاپن هستید . دیجی کاشی می تواند در امور صادرات کاشی به ژاپن ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران دیجی کاشی بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122242723 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به ژاپن را با خیال راحت به دیجی کاشی بسپارید.  دیجی کاشی توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور ژاپن دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به ژاپن

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی ژاپن در دهه گذشته

 

همسایگی ژاپن با کشورهای ژاپن و ژاپن و …

 

کشور ژاپن با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان