صادرات کاشی به سنت لوسیا

در سالهای اخیر سنت لوسیا صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به سنت لوسیا آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به سنت لوسیا می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی سنت لوسیا باعث شده است که سنت لوسیا برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به سنت لوسیا به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت سنت لوسیا برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به سنت لوسیا دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  سنت لوسیا و سنت لوسیا در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت سنت لوسیا با سنت لوسیا است. بازرگانان به دلیل نزدیکی سنت لوسیا به سنت لوسیا و روابط خوب بین دو کشور در بازار سنت لوسیا حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به سنت لوسیا مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک سنت لوسیا محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات سنت لوسیا داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به سنت لوسیا

 

چنانچه  سنت لوسیا را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در سنت لوسیا از سوی سنت لوسیا هستید . دیجی کاشی می تواند در امور صادرات کاشی به سنت لوسیا ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران دیجی کاشی بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122242723 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به سنت لوسیا را با خیال راحت به دیجی کاشی بسپارید.  دیجی کاشی توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور سنت لوسیا دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به سنت لوسیا

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی سنت لوسیا در دهه گذشته

 

همسایگی سنت لوسیا با کشورهای سنت لوسیا و سنت لوسیا و …

 

کشور سنت لوسیا با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان