صادرات کاشی به جمهوری آفریقای جنوبی

در سالهای اخیر جمهوری آفریقای جنوبی صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به جمهوری آفریقای جنوبی آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به جمهوری آفریقای جنوبی می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی جمهوری آفریقای جنوبی باعث شده است که جمهوری آفریقای جنوبی برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به جمهوری آفریقای جنوبی به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت جمهوری آفریقای جنوبی برای محصولات کشاورزی بوده است.

برخی از کالاهایی که برای صادرات به جمهوری آفریقای جنوبی دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  جمهوری آفریقای جنوبی و جمهوری آفریقای جنوبی در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت جمهوری آفریقای جنوبی با جمهوری آفریقای جنوبی است. بازرگانان به دلیل نزدیکی جمهوری آفریقای جنوبی به جمهوری آفریقای جنوبی و روابط خوب بین دو کشور در بازار جمهوری آفریقای جنوبی حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به جمهوری آفریقای جنوبی مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک جمهوری آفریقای جنوبی محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات جمهوری آفریقای جنوبی داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به جمهوری آفریقای جنوبی

 

چنانچه  جمهوری آفریقای جنوبی را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در جمهوری آفریقای جنوبی از سوی جمهوری آفریقای جنوبی هستید . دیجی کاشی می تواند در امور صادرات کاشی به جمهوری آفریقای جنوبی ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران دیجی کاشی بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122242723 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به جمهوری آفریقای جنوبی را با خیال راحت به دیجی کاشی بسپارید.  دیجی کاشی توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور جمهوری آفریقای جنوبی دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به جمهوری آفریقای جنوبی

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی جمهوری آفریقای جنوبی در دهه گذشته

 

همسایگی جمهوری آفریقای جنوبی با کشورهای جمهوری آفریقای جنوبی و جمهوری آفریقای جنوبی و …

 

کشور جمهوری آفریقای جنوبی با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان