صادرات کاشی به برزیل

در سالهای اخیر ایران صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به برزیل آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به برزیل می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی برزیل باعث شده است که ایران برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به برزیل به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت برزیل برای محصولات کشاورزی بوده است.

برخی از کالاهایی که برای صادرات به برزیل دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  برزیل و ایران در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت ایران با برزیل است. بازرگانان به دلیل نزدیکی برزیل به ایران و روابط خوب بین دو کشور در بازار برزیل حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به برزیل مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک ایران محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات ایران داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به برزیل

 

چنانچه  برزیل را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در برزیل از سوی ایران هستید . دیجی کاشی می تواند در امور صادرات کاشی به برزیل ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران دیجی کاشی بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122242723 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به برزیل را با خیال راحت به دیجی کاشی بسپارید.  دیجی کاشی توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور برزیل دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به برزیل

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی برزیل در دهه گذشته

 

همسایگی برزیل با کشورهای یونان و قبرس و …

 

کشور برزیل با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان