صادرات کاشی به جمهوری آفریقای مرکزی

در سالهای اخیر ایران صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به جمهوری آفریقای مرکزی آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به جمهوری آفریقای مرکزی می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی جمهوری آفریقای مرکزی باعث شده است که ایران برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به جمهوری آفریقای مرکزی به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت جمهوری آفریقای مرکزی برای محصولات کشاورزی بوده است.

برخی از کالاهایی که برای صادرات به جمهوری آفریقای مرکزی دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  جمهوری آفریقای مرکزی و ایران در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت ایران با جمهوری آفریقای مرکزی است. بازرگانان به دلیل نزدیکی جمهوری آفریقای مرکزی به ایران و روابط خوب بین دو کشور در بازار جمهوری آفریقای مرکزی حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به جمهوری آفریقای مرکزی مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک ایران محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات ایران داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به جمهوری آفریقای مرکزی

 

چنانچه  جمهوری آفریقای مرکزی را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در جمهوری آفریقای مرکزی از سوی ایران هستید . دیجی کاشی می تواند در امور صادرات کاشی به جمهوری آفریقای مرکزی ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران دیجی کاشی بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122242723 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به جمهوری آفریقای مرکزی را با خیال راحت به دیجی کاشی بسپارید.  دیجی کاشی توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور جمهوری آفریقای مرکزی دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به جمهوری آفریقای مرکزی

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی جمهوری آفریقای مرکزی در دهه گذشته

 

همسایگی جمهوری آفریقای مرکزی با کشورهای یونان و قبرس و …

 

کشور جمهوری آفریقای مرکزی با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان