کاشی و سرامیک تکسرام

کاشی و سرامیک تکسرام
کاشی و سرامیک تکسرام


کاشی و سرامیک تکسرام

شرکت کاشی تکسرام فعالیت خود را در سال ۱۳۷۴ آغاز نمود و با بهره گیری از ماشین آلات مدرن و پیشرفته و همچنین داشتن نیروهای متخصص و مجرب توانست گواهینامه بین المللی ISO و سایر عناوین را کسب کند و همچنین در سالهای گذشته لوح تقدیری از ریاست محترم جمهور دریافت نمود.

کاشی تکسرام به عنوان اولین تولید کننده کاشی گرانیتی در ایران و همچنین خاورمیانه می باشد که تمامی محصولات آن مطابق با استانداردهای ملی می باشد. شرکت تکسرام دارای محصولات مختلفی مانند: کاشی های گرانیتی و کاشی های پرسلان لعابدار و… می باشد. کاشی های این شرکت در ابعاد مختلف مثل: ۳۰*۳۰، ۳۰*۶۰، ۹۰*۳۰، ۴۰*۴۰ و سایر ابعاد استاندارد تولید می شود.

سرامیک تکسرام علاوه بر داشتن طرح های متنوع و کیفیت بالا دارای قیمت مناسبی نیز می باشد. برخی از ویژگی های این سرامیک عبارت از: جذب آب پایین، استحکام در برابر فشار، مقاومت در برابر سایش و….

 

لیست قیمت سرامیک تکسرام

 

با توجه به اطلاعاتی که در سایت رسمی شرکت تکسرام قرار گرفته مارکت سرام تصمیم بر این گرفت تا یک لیست کامل از قیمت سرامیک تکسرام برای مشتریان خود قرار دهد. افرادی که قصد خرید و تهیه محصولات کارخانه کاشی تکسرام یزد را دارند می توانند از همین بخش قیمت های محصولات را مشاهده کنید. تمامی سفارشاتی که در این سایت به ثبت می رسد در کوتاه ترین زمان از طریق خطوط حمل و نقل بین شهری برای مشتریان خود در گوشه گوشه ایران ارسال می کنیم. چنانچه قصد خرید عمده کالای این شرکت را دارید می توانید با تیم فروش تکسرام در ارتباط باشید تا قیمت عمده تکسرام به همراه کاتالوگ های این شرکت را برای شما ارسال کند.